Resultados da 1ª xornada da Conferencia Rías Baixas

0
508
Tania (Valpaços)

Podios

Categoría absoluta

Óscar Caldas (Armadiña) Poio
Xan Rodiño (Lúa de Forza) Sanxenxo
Outeiro (Corredoiras) Bueu

Outeiro (Corredoiras)

Categoría feminina

Elena González (Gharaboto) Marín
Belmira (Valpaços Terra Quente) Vigo
Bego (Corredoiras) Bueu

Nerea (Armadiña)

Categoría infantil

Ainhoa (Armadiña) Poio
Xián (Lúa de Forza) Sanxenxo
Alexis (Armadiña) Poio

Categoría equipos

CORREDOIRAS BUEU
GHARABOTO MARÍN
LÚA DE FORZA SANXENXO

Xián (Lúa de Forza)

 

Clasificación individual absoluta

 

1.RICAR COR 24 puntos
2.LUÍS PIRU GHA 23 puntos
3.JUANMA LÚA 22 puntos
4.OUTEIRO COR 21 puntos
5.CHARRI COR 21 puntos
6.XAN RODIÑO LÚA 20 puntos
7.ÁLVARO GHA 20 puntos
8.FARI COR 18 puntos
9.CHE RIN 18 puntos
10.CHO ARM 17 puntos
11.GERARDO TORRES LAX 17 puntos
12.OSCAR CALDAS INF ARM 17 puntos
13.CHICHO LÚA 16 puntos
14.JOSÉ MANUEL RIN 15 puntos
15.LUÍS GON GHA 16 puntos
16.ÁLVARO PAI GHA 15 puntos
17.ELENA GLEZ GHA 15 puntos
18.MANOLO FARIÑA GHA 15 puntos
19.BEGOÑA COR 14 puntos

20.BELMIRA VAL 14 puntos
21.DANIEL RIN 14 puntos
22.ELENA SABARÍS ARM 13 puntos
23.PACO COSTA LAX 13 puntos
24.ADRIANA VAL 12 puntos
25.LU LÚA 12 puntos

Clasificación feminina

1.ELENA GLEZ GHA 15 puntos
2.BEGOÑA COR 14 puntos
3.BELMIRA VAL 14 puntos
4.ELENA SABARÍS ARM 13 puntos
5.ADRIANA VAL 12 puntos
6.LU LÚA 12 puntos
7.TANIA VAL 11 puntos
8.AINHOA ARM 10 puntos
9.LITA LAX 8 puntos
10.MARÍA CARIDE GHA 8 puntos
11.CHEFA COR 6 puntos
12.MARGA PUENTE GHA 6 puntos
13.MARISA LÚA 5 puntos
14.MERCHE APB 4 puntos
15.MÓNICA GHA 4 puntos
16.MÓNICA MOREIRA ARM 4 puntos

Clasificación infantil

1.ÓSCAR CALDAS ARM 17 puntos
2.AINHOA ARM 10 puntos
3.XIÁN LÚA 4 puntos
4.HUGO GHA 1 punto
5.NEREA ARM 1 punto
6.NAIA ARM 1 punto
7.ALEXIS ARM 1 punto
8.ANTÍA GHA 1 punto
9.MARÍA CALDAS ARM 1 punto
10.AKI RIN 1 punto

Clasificación equipos

1.CORREDOIRAS BUEU 84 puntos
2.GHARABOTO MARÍN 74 puntos
3.LÚA DE FORZA SANXENXO 70 puntos
4.ARMADIÑA POIO 57 puntos
5.RINOCERONTE PONTEVEDRA 54 puntos
6.LAXE DE RONS O GROVE 46 puntos
7.VALPAÇOS TERRA QUENTE VIGO 44 puntos
8.APB SANTA MARTA A LARACHA 5 puntos

Clasificación equipos femininos

1.VALPAÇOS TERRA QUENTE VIGO 38 puntos
2.GHARABOTO MARÍN 33 puntos
3.ARMADIÑA POIO 28 puntos
4.CORREDOIRAS BUEU 20 puntos
5.LÚA DE FORZA SANXENXO 17 puntos
6.LAXE DE RONS O GROVE 10 puntos

Deixar resposta

Please enter your comment!
Pon aquí o teu nome